Wielkimi krokami zbliża się XXVII Bieg Jaćwingów

Wyślij przekaz informacyjny:

Wielkimi krokami zbliża się największa tego typu impreza w północnej Polsce. Kolejny raz czeka nas weekend sportowej rywalizacji fair-play.

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych spoza regionu do wzięcia udziału w tym niebywałym wydarzeniu. Po raz drugi biuro podróży AB Poland zaprasza do obrania kierunku Gołdap i wspólnej rywalizacji narciarskiej. – Organizujemy transport, nocleg, wyżywienie oraz wypożyczenie sprzętu, dla osób które go nie posiadają. – zapowiada organizator wyjazdu.

Najstarszy w regionie bieg narciarski odbędzie się między 24, a 26 stycznia. W programie XXVII Biegu Jaćwingów sobota poświęcona będzie stylowi klasycznemu, niedziela stylowi dowolnemu, a w piątek wieczorem rozgrzewka w biegu na dochodzenie po oświetlonych trasach w dzielnicy uzdrowiskowej. Poza tym, wiele atrakcji dla całych rodzin. W wielu konkurencjach każdy znajdzie coś co go zainteresuje. Czeka nas sporo niespodzianek, w tym zupełnie nowa trasa do stylu klasycznego i dodatkowy podbieg na trasie do „łyżwy”. Szczegóły wkrótce. Zapraszamy do bacznego śledzenia naszej strony i Fanpage.

Do zobaczenia na trasach Biegu Jaćwingów!

Wyślij przekaz informacyjny:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.