Wyniki: XXII Narciarski Bieg Jaćwingów

Uczestnictwo:           

zgłoszonych na starcie na mecie
ogółem: 188 162 144

 

Fundatorzy Nagród

Lp. Nazwa zakładu
1 Iryd
2 Fabryka Okien BUDOMEX w Gołdapi
3 Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich
4 Starosta Powiatu Gołdapskiego
5 Hotel Janczes  – Czesław Wojnowski
6 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej –  Z. Galiński
7 OZN z siedzibą w Gołdapi
8 Gal –  Inst   Z. Galiński
9 Zakład Ogólnobudowlany – M. S.  Słowikowski
10 Spóldzielnia Mieszkaniowa w Gołdapi
11 Firma Transportowa DUDI-BUS  – A. Dutkowski
12 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne – R. Pawlukanis
13 Z.E. WOLT   S. Romanowski
14 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe – TRANSROM-
15 Usługi Sprzętowo-Transportowe i Wywóz Nieczystości – J. Brzeziński
16 Zakład Usług Optycznych, Sklep OPTYK  R. Naszkiewicz
17 Zakład Usług Ślusarskich R. Wereda
18 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GICOR – J.Z. Kisielewski
19 Zakład Foto-Video –  P.R. Łaguna
20 Alfa – Print Mała Poligrafia W. Karwel
21 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo WUTEH
22 Zakład Usług Ślusarskich – A. Wojciechowski
23 Sklep Budowlany Corados – K. Fiedorczyk
24 SUPER DOM  – K. Karwel
25 Joanna Mentel, Romuald Atkielski

 

 

WYNIKI :  

Bieg Główny Mężczyzn rocz. 1991 i st. – Dystans 20 km F

M-ce Nr.st Nazwisko i imię Szkoła – Klub Czas
1 268 Ciborowski Damian Pisz 58,22
2 281 Szlegier Marcin Sejny 58,49
3 256 Zwaliński Mateusz UKS  „Puszcza” ZSS Supraśl 58,50
4 257 Korzeniowski Piotr UKS  „Puszcza” ZSS Supraśl 58,52
5 272 Trzasko Bogusław Dubeninki 1.04,46
6 274 Koryciński Rafał Gdańsk 1.07,40
7 277 Sienkiewicz Dawid Supraślanka Supraśl 1.09,54
8 279 Paszkowski Hubert Gołdap 1.10,02
9 215 Roszkowski Adam UKS „Hubal” Bialystk 1.11,05
10 254 Piotrowski Piotr UKS  „Puszcza” ZSS Supraśl 1.11,50
11 267 Karniłowicz Witold Gołdap 1.12,11
12 275 Becz Piotr „IRYD” Gołdap 1.19,04
13 253 Okurowski Jerzy Adam UKS  „Puszcza” ZSS Supraśl 1.19,49
14 260 Spychalski Waldemar Przystań 1.20,48
15 269 Ciborowski Sebastian Pisz 1.21,15
16 271 Grzeszczak Bogusław Warszawa 1.32,36
17 252 Trzaskowski Edward Nowa Wieś Ełcka 1.35,24
18 280 Twarowski Tadeusz Gołdap 1.36,36
19 259 Jarząbek Wojciech Ostrołęka 1.41,30
20 265 Gabrylewicz Kazimierz Ełk 1.57,15
21 266 Kupiec Henryk Ełk 2.20,24
22 230 Ciborowski Waldemar Pisz 3.26,30

Bieg Główny Kobiet rocz. 1991 i st.  Dystans 20 km F

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Szkoła – Klub Czas
1 263 Romanowicz Emilia UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 1.06,55
2 261 Piotrowska Aneta Hubal Białystok 1.20,57
3 270 Ciborowska Aneta Pisz 1.25,21
4 228 Grzyb Katarzyna Pisz 1.33,28
5 262 Borsuk Buska Bożena Suwałki 2.41,02

 

Bieg średni Mężczyzn rocz. 1992 i st. Dystans 10 km F

M-ce Nr.st. Nazwisko i imi Szkoła Klub Czas
1 218 Jabłonowski Paweł UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 30,28
2 258 Żamojtuk Daniel PSP Gołdap 30,37
3 217 Głowacki Błażej UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 34,39
4 216 Olizarowicz Paweł UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 34,40
5 206 Krygier Mariusz Dubeninki 35,59
6 204 Saniuk Sebastian „IRYD” Gołdap 37,07
7 278 Sadowski Konrad Supraślanka Supraśl 37,30
8 234 Krupiński Bartosz UKS „Łoś” Gołdap 38,35
9 209 Smyk Dominik UKS Żytkiejmy 38,42
10 205 Pruszyński Krzysztof Gołdap 39,31
11 232 Nawrocki Michał UKS „Łoś” Gołdap 42,14
12 227 Szuliński Patryk UKS Grabowo 43,46
13 202 Saniuk Sławomir Gołdap 47,07
14 203 Ostaszewski Krzysztof Gołdap 48,08
15 264 Wysocki Marek Mława 55,09
16 251 Markowski Adam Korsze 55,45
17 250 Banaszek Przemysław Wasilków 57,49
18 207 Mularewicz Jarosław Kętrzyn 58,58
19 273 Krahel Kazimierz Dubeninki 1.03,03
20 214 Muśko Jerzy Ełk 1.04,03
21 201 Ciupiński Jerzy Olsztyn 1.04,19
22 220 Szfranko Dariusz Ełk 1.11,02
23 219 Kulikowski Krzysztof Ełk 1.21,09
24 213 Śliwiński Jerzy Tur Pieszych PTTK „Delta” Elbląg 1.23,33
25 212 Wiśniewski Andrzej Tur Pieszych PTTK „Delta” Elbląg 1.32,47
26 211 Czrnowski Jędrzej Dzikie Chroszcz 1.44,56

 

Bieg średni Kobiet rocz. 1992 i st. Dystans 10 km F

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Szkoła Klub Czas
1 223 Szczebiot Paulina UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 39,18
2 231 Klimko Patrycja UKS „Łoś” Gołdap 43,18
3 208 Knap Barbara Gołdap 48,31
4 221 Mularewicz Elżbieta Kętrzyn 1.02.57
5 226 Markowska Grażyna Ełk 1.14,19
6 229 Ciborowska Irena Pisz 1.15,32
7 224 Muśko Elżbieta Ełk 1.17,40
8 225 Gabrylewicz Mariola Ełk 1.20,06

 

Bieg gimnazjalistów – Chłopcy rocz.1993-95 Dystans 5 kmF

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Szkoła Klub Czas
1 164 Grzegorek Mateusz UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 15,09
2 158 Zakała Adrian UKS Hubal Białystok 16,26
   3 167 Korzeniewski Sławomir UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 16,27
4 166 Chomczyk Kamil UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 16,28
5 157 Janowski Kacper UKS Hubal Białystok 16,45
6 168 Orański Jlya UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 17,02
7 152 Pienkiewicz Rafał LUKS Krasnogruda 17,25
8 155 Rutkowski Maciej UKS Hubal Białystok 17,45
9 173 Zakrzewski Mateusz UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 18,14
10 47 Klimko Adrian UKS Łoś Gołdap 18,24
11 162 Rusiłowicz Karol UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 18,30
12 179 Jabłoński Michał UKS Żytkiejmy 18,32
13 153 Małkiński Krzysztof LUKS Krasnogruda 18,36
14 178 Nowacki Damian UKS Żytkiejmy 18,38
15 156 Sakowicz Przemysław Gimnazjum Gołdap 19,13
16 165 Matulewicz Mariusz UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 19,37
17 159 Popławski Tomasz UKS Hubal Białystok 19,42
18 175 Karczewski Konrad UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 19,43
19 177 Hucik Kamil UKS Żytkiejmy 21,10
20 13 Twarowski Tomasz Gimnazjum Gołdap 21,41
21 160 Piech Grzegorz UKS Hubal Białystok 22,06
22 176 Jurkojć Marcin UKS Żytkiejmy 22,11
23 180 Bagiński Krystian UKS Żytkiejmy 23,04
24 49 Havermann Dustin Dortmund 23,21
25 172 Gwoździej Paweł UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 23,45
26 161 Gołek Maciej UKS Hubal Białystok 24,17
27 170 Chmielewski Piotr UKS Grabowo 24,43
28 151 Pruszyński Michał Gołdap 25,34
29 154 Łapiński Adam UKS Hubal Białystok 25,56
30 62 Pojawis Kacper UKS Żytkiejmy 26,28
31 169 Szuliński Karol UKS Grabowo 27,06

 

Bieg gimnazalistek – Dziewczęta rocz. 1993-95  Dystans 5 km F

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Szkoła Klub Czas
1 107 Kłosowska Izabella UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 17,39
2 110 Mikłasz Gabriela UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 17,41
3 112 Nejfeld Gabriela UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 18,01
4 113 Żmojda Katarzyna UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 18,32
5 111 Trzeciak Magdalena UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 18,49
6 108 Cylwik Agnieszka UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 21,29
7 109 Gawryluk Gabriela UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 23,06
8 114 Gawryluk Martyna UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 23,47
9 115 Augustynowicz Natalia UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 25,25
10 103 Regli Klaudia LUKS Krasnogruda 26,37
11 105 Rochalska Anna UKS „Start” Malawicze Dolne 27,53
12 104 Lango Edyta UKS „Orliki” Stara Kamionka 28,15
13 106 Ignatowicz Agnieszka UKS „Start” Malawicze Dolne 34,42
14 101 Smokowska Agnieszka Gimnazjum Gołdap 35,02

 

Bieg  im. Dariusza Mentla – Chłopcy rocz. 1996 i mł. Dystans 1,5 km F

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Szkoła Klub Czas
1 65 Piotrowicz Kacper UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 5,52
2 57 Koczta Jakub SP 32 Białystok 6,19
3 53 Piórecki Przemysław SP 32 Białystok 6,26
4 78 Ciborowski Natan Pisz 6,39
5 66 Anikiej Kamil UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 6,49
6 69 Ejsmont Krzysztof UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 6,53
7 60 Reglis Paweł LUKS Krasnogruda 7,01
8 70 Świrydowicz Marcin UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 7,04
9 51 Ciborowski Alan Pisz 7,05
10 68 Bojarzyński Paweł UKS „Orliki” Stara Kamionka 7,08
11 67 Hołownia Piotr UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 7,29
12 61 Burba Krystian UKS Żytkiejmy 7,45
13 50 Białomozy Łukasz Supraśl 7,46
14 56 Królewski Rafał SP-32 Białystok 7,55
15 63 Szczodroński Maciej UKS Żytkiejmy 8,15
16 64 Lingo Adam UKS „Orliki” Stara Kamionka 8,31
17 75 Bajgus Adrian UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 8,33
18 59 Popławski Adam SP-32 Białystok 9,09
19 74 Gruszewski Paweł UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 9,30
20 58 Papławski Karol SP-32 Białystok 9,47
21 77 Stasiński Krystain UKs Grabowo 10,06
22 55 Bukanowski Filip SP-32 Białystok 10,54
23 76 Kowalewski Krzysztof UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 10,56
24 73 Puciłowski Bartosz UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 11,29
25 54 Zarecki Sebastian SP-32 Białystok 11,59

 

Bieg  Dziewcząt rocz. 1996 i mł. Dystans 1,5 km F

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Szkoła Klub Czas
1 4 Tyburczy Diana SP 32 Białystok 6,24
2 1 Dakowicz Agata SP 32 Białystok 6,49
3 17 Gawryluk Milena UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 7,03
4 3 Leśniewska Aleksandra SP 32 Białystok 7,07
5 2 Sokołowska Krystyna SP 32 Białystok 7,20
6 14 Abłażewicz Emilia UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 7,48
7 16 Jakubiak Justyna UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 7,51
8 15 Furmankiewicz Magdalena UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 7,56
9 9 Twarowska Karolina SP-2 Gołdap 8,59
10 8 Kucharewicz Paulina UKS „Orliki” Stara Kamionka 9,01
11 18 Prymaksa Urszula UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 9,34
12 7 Jurkowska Mołgorzata UKS „Orliki” Stara Kamionka 9,49
13 10 Ignatowicz Justuna UKS „Start” Malawicze Dolne 9,55
14 11 Sołowiej Elżbieta UKS „Start” Malawicze Dolne 10,04
15 6 Aniśko Edyta UKS „Orliki” Stara Kamionka 10,05
16 12 Lisowska Natalia UKS „Start” Malawicze Dolne 10,48
17 20 Rusiłowicz Patrycja UKS „Puszcza” ZSS Supraśl 11,23
18 5 Ostaszewska Joanna Gołdap 13,31

 

Eliminacje Amatorskich Mistrzostw Polski w biegach narciarskich

Bieg mężczyzn na 20 km F

Grupa I rocz. 1980-91

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 256 Zwaliński Mateusz UKS Puszcza Supraśl 58,5
2 257 Korzeniewski Piotr UKS Puszcza Supraśl 58,52
3 254 Potrowski Piotr UKS Puszcza Supraśl 1.11,50

 

Grupa II 1970-79

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 268 Ciborowski Damian Pisz 58,22
2 281 Szlegier Marcin Sejny 58,49
3 272 Trzasko Bogusław Dubeninki 64,46
4 274 Koryciński Rafał Gdańsk 1.07,40
5 277 Sienkiewicz Dawid Supraślanka Supraśl 1.09,54
6 279 Paszkowski Hubert Gołdap 1.10,02
7 215 Roszkowski Adam UKS Hubal Białystok 1.11,05
8 269 Ciborowski Sebastian Pisz 1.21,15

 

Grupa III 1960-69

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 275 Becz Piotr IRYD Gołdap 1.19,04
2 280 Twarowski Tadeusz Gołdap 1.36,36
3 259 Jarząbek Wojciech Ostrołęka 1.41,30
4 265 Gabrylewicz Kazimierz Ełk 1.57,15

 

Grupa IV 1950-59

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 267 Witold Karniłowicz Gołdap 1.12,11
2 260 Spychalski Waldemar Przystań 1.20,48
3 271 Grzeszczak Bogusław Warszawa 132,36

 

Grupa V 1949 i st.

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 253 Okurowski Jerzy UKS Puszcza Supraśl 1.19,49
2 252 Traskowski Edward Nowa Wieś Ełcka 1.35,24
3 266 Kupiec Henryk Ełk 2.20,24
4 230 Ciborowski Waldemar Pisz 3.26,30

 

Bieg kobiet na 20 km F

Grupa  I  1980-91

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 263 Romanowicz Emilia UKS Puszcza 1.06,55

 

Grupa II 1970 – 79

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 270 Ciborowska Aneta Pisz 1.25,21
2 228 Grzyb Katarzyna Pisz 1.33,28

 

Grupa III 1960-69

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 261 Piotrowska Aneta Hubal Białystok 1.20,57

 

Grupa IV 1950-59

M-ce Nr.st. Nazwisko i imię Miasto  Klub Czas
1 262 Borsuk Buska Bożena Suwałki 2.41,02

Do finału Amatorskich Mistrzostw Polski w biegach narciarskich, który odbędzie się w Jakuszycach 28 lub 29.03.2009r, zakwalifikowali się wszyscy sklasyfikowani zawodnicy na 20 km F.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *