Oficjalne wyniki XXV Biegu Jaćwingów 2012

PLIKI .PDF do pobrania:

SPRINTY i SKIJORING:

XXV Narciarski Bieg Jaćwingów

w Narciarstwie Klasycznym

W Y N I K I

 Sprint Kobiet OPEN

Dystans 1,1 km F

Kwalifikacje

M-ce

Nr. Startowy

Czas

Nazwisko i imię Klub – Miasto

1

5

4,2

Ciborowska Aneta KS Seba-Sport Pisz

2

3

4,21

Wilczewska Iga ULKS Łoś Gołdap

3

15

4,25

Brylowska Anita Cartusia Kartuzy

4

13

4,3

Niklas Hanna Cartusia Kartuzy

5

9

4,44

Ciborowska Katarzyna KS SPEED Jasło

6

12

5,12

Chalecka Karolina ULKS Lider Grabowo

7

10

5,23

Chmielewska Katarzyna ULKS Lider Grabowo

8

2

5,39

Tuchowska Martyna ULKS Lider Grabowo

9

6

5,47

Wasilewska Kasia ULKS Lider Grabowo

10

1

6,01

Kowalewska Paulina ULKS Lider Grabowo

11

11

6,05

Piela Dominika ULKS Lider Grabowo

12

14

6,15

Misiewicz Arlena ULKS Lider Grabowo

13

7

6,58

Ciborowska Roksana KS SPEED Jasło

14

8

9,01

Irena Ciborowska Pisz

 Sprint  Mężczyzn OPEN

Dystans 1,1 km F

Kwalifikacje

M-ce

Nr. Startowy

Czas

Nazwisko i imię Klub – Miasto

1

172

3,14

Ciborowski Damian KS SPEED Jasło

2

96

3,2

Paszkowski Hubert Gołdap

3

67

3,21

Żamojtuk Daniel PSP Gołdap

4

167

3,24

Koryciński Rafał Cartusia Kartuzy

5

98

3,28

Ciborowski Sebastian KS Seba-Sport Pisz

6

90

3,31

Małkiński Krzysztof Hubal B-stok – Sejny

7

94

3,33

Ciborowski Bastian ULKS Łoś GołdapZMS Zakopane

8

81

3,33

Pokutko Paweł Hubal B-stok – Sejny

9

85

3,39

Trzasko Bogusław Dubeninki

10

104

3,41

Burba Krystian ULKS Lider Grabowo

11

87

3,46

Mor Piotr KPP Gołdap

12

91

3,48

Krygier Mariusz Dubeninki

13

101

3,54

Ciborowski Natan KS Seba-Sport Pisz

14

110

3,56

Pastuszyński Piotr ULKS Lider Grabowo

15

88

3,59

Krupiński Bartosz ULKS Łoś Gołdap

16

95

4,02

Tramp Sławomir TRAMP TRANS-Spedycja

93

4,02

Meissner Janusz Cartusia Kartuzy

18

103

4,11

Ciborowski Alan KS SPEED Jasło

19

102

4,13

Suchy Jacek ULKS Lider Grabowo

20

109

4,24

Saniuk Sławomir KPP Gołdap

21

86

4,32

Pokutko Sebastian Hubal B-stok – Sejny

22

83

4,33

Lanczewski Grzegorz ULKS Lider Grabowo

23

108

4,38

Brylowski Mateusz Cartusia Kartuzy

24

89

4,49

Meller Piotr ULKS Lider Grabowo

25

82

5,03

Ostaszewski Krzysztof IPA Gołdap

26

99

5,05

Skuza Szymon ULKS Lider Grabowo

27

105

5,08

Trzasko Filip ULKS Lider Grabowo

28

111

5,1

Kuskowski Marek OSiR Gołdap

29

84

7,01

Ciborowski  Itan KS Seba-Sport Pisz

30

85

11,14

Ciołek Andrzej Gołdap

1/16 finału    kobiet                                   

M-ce

Grupa 1

Czas

M-ce

Grupa 2

Czas

1

Ciborowska Aneta

4,45

1

Niklas Hanna

4,38

2

Tuchowska Martyna

5,39

2

Ciborowska Katarzyna

4,45

3

Wasilewska Katarzyna

6,07

3

Misiewicz Arleta

6,29

4

Ciborowska Roksana

7

 

M-ce

Grupa 3

Czas

M-ce

Grupa 4

Czas

1

Wilczewska Iga

4,34

1

Brylowska Anita

4,32

2

Chalecka Katarzyna

5,45

2

Chalecka Karolina

5,3

3

Kowalewska Paulina

6,27

3

Piela Dominika

6,23

Ciborowska Irena

 1/16 finału         mężczyzn                              

M-ce

Grupa 1

Czas

M-ce

Grupa 2

Czas

1

Ciborowski Damian

3,31

1

Ciborowski Sebastian

3,28

2

Pokutko Paweł

3,38

2

Koryciński Rafał

3,29

3

Trzasko Bogusław

3,39

3

Ciborowski Natan

3,54

4

Meissner Janusz

4,13

4

Krygier Mariusz

3,55

5

Tramp Sławomir

4,36

 

M-ce

Grupa 3

Czas

M-ce

Grupa 4

Czas

1

Paszkowski Hubert

3,27

1

Małkiński Krzysztof

3,31

2

Ciborowski Bastian

3,31

2

Żamojtuk  Daniel

3,33

3

Burba Krystain

3,42

3

Mor Piotr

3,46

3

Krupiński Bartosz

4,07

4

Pastuszyński Piotr

4,08

 1/8 finału  kobiet

M-ce

Grupa 1

Czas

M-ce

Grupa 2

Czas

1

   Ciborowska Aneta

4,34

1

 Brylowska Anita

4,28

2

Niklas Hanna

4,35

2

Wilczewska Iga

4,44

3

 Chalecka Katarzyna

5,33

3

Tuchowska Martyna

5,03

4

Chalecka Karolina

5,34

4

Ciborowska Katarzyna

1/8 finału mężczyzn

M-ce

Grupa 1

Czas

M-ce

Grupa 2

Czas

1

Ciborowski Damian

3,29

1

Małkiński Krzysztof

3,26

2

Ciborowski Sebastian

3,33

2

Koryciński Rafał

3,27

3

Ciborowski Bastian

3,53

3

Paszkowski Hubert

3,27

Żamojtuk Daniel

4

Pokutko Paweł

3,48

(niebieski kolor-awans)

 Finał kobiet

M-ce

Nazwisko i imię

Miasto – Klub

Czas

1

Ciborowska Aneta

KS Seba – Sport Pisz

4,1

2

Brylowska Anita

Cartusia Kartuzy

4,11

3

Niklas Hanna

Cartusia Kartuzy

4,3

4

Wilczewska Iga

ULKS Łoś Gołdap

4,4

 

Finał mężczyzn

M-ce

Nazwisko i imię

Miasto – Klub

Czas

1

Ciborowski Damian

KS SPEED Jasło

3,13

2

Małkiński Krzysztof

Hubal B-sto – Sejny

3,28

3

Koryciński Rafał

Cartusia Kartuzy

3,3

4

Ciborowski Sebastian

KS Seba – Sport Pisz

3,31

 Skijoring

Nr.st.

Nazwisko i imię

Miasto – Klub

Czas

160

Elżbieta Sakowicz + pies Skoll Gołdap

5,44

164

Saganek Jacek+  pies Baner Warszawa

8,05

Sporządził: L. Kowalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *