Wyniki: XIX BIEG JAĆWINGÓW

LISTA OFICJALNYCH WYNIKÓW

 Jury zawodów:

– Komandor biegu  – Lech Iwanowski

– Dyrektor biegu  – Marian Kulikowski

– Sędzia główny – Marian Mioduszewski

– Kierownik zawodów  – Lech Kowalczyk

Sklasyfikowano: 175  zawodników i zawodniczek

Bieg odbył się w Gołdapi dnia 5.02.2005r. na trasach narciarskich w Lesie Kumiecie

Bieg główny 20 km F – mężczyzn

M Nr.st Nazwisko i imię Klub-Miasto Wynik
  1 123 Szlegier Marcin Sejny 1:04,24
  2 105 Ciborowski Damian Pisz 1:04,24
  3   46 Becz Piotr Gołdap 1:09.01
  4   48 Bernacki Krzysztof UKS Hubal Białystok 1:11,15
  5   47 Karniłowicz Witold JW. 4808 Gołdap 1:13.37
  6   63 Krawiec Robert KS Baza Mrągowo 1:21,38
  7   50 Piasecki Patryk KS Baza Mrągowo 1:22,45
  8   66 Okurowski Adam Supraśl 1:43,07
  9   96 Jankowski Stefan Szczytno 1:56,22
10 112 Trochimowicz Artur Szczytno 1:58,33
11   45 Proniewicki Aleksander Gołdap 2:10,24
12   38 Razin Robert Krasnopol 2:12,57
13 102 Bałdyga Stanisław Szczytno 2:18,55
14   39 Tomaszewski Jan Szczytno 2:21,49

 

Bieg główny 20 km F  – kobiet

  1   42 Gulbierz  Joanna Kowale Oleckie 1:13,18
  2   93 Urban Urszula UKS Hubal Białystok 1:34,56
  3   43 Anszczak Agnieszka MUKS MOS Mońki 1:36,31
  4   85 Charyło Kamila UKS Hubal Białystok 1:38,52
  5 120 Ciborowska Aneta Pisz 1:42,25
  6 122 Ciborowska Gabriela Pisz 1:55,32
  7 107 Biziuk Halina Szczytno 2:11,51

 

Bieg średni 8 km F mężczyzn

  1   49 Ejsmont Piotr UKS”Puszcza” ZSS Supraśl   27,07
  2   56 Piotrowski Piotr UKS”Puszcza” ZSS Supraśl   27,08
  3 586 Bernacki Władysław UKS „Hubal” Białystok   28,10
  4 104 Ciborowski Sebastian Pisz   28,41
  5   53 Adamkowski Michał UKS”Puszcza” ZSS Supraśl   29,06
  6 695 Paszkowski Hubert Gołdap   29,10
  7   57 Wróblewski Igor UKS”Puszcza” ZSS Supraśl   30,15
  8   13 Saniuk Sebastian Gołdap   30,15
  9 560 Żamojtuk Daniel PSP Gołdap   31,00
10   20 Romanowski Marcin UKS Żytkiejmy   34,40
11   24 Anszczak Artur MOS Mońki   35,57
12   15 Maliszewski Marcin ZSZ Gołdap   36,00
13 694 Tubiszewski Jacek Sejny   37,44
14   66 Winiarek Grzegorz Wierzba k/Mikołajek   38,49
15 754 Ołów Sebastian LUKS Żubr TL Białystok   39,04
16 844 Piasecki Andrzej KS Baza Mrągowo   40,28
17 686 Maciejczyk Michał Pisz   42,16
18 567 Mentel Andrzej Gołdap   44,13
19 753 Grudziński Jan Bochnia   45,46
20 734 Ostaszewski Krzysztof GPK Gołdap   46,42
21 680 Twarowski Tadeusz Gołdap   48,04
22   60 Nowicki Artur KS Baza Mrągowo   48,36
23 719 Krachel Kazimierz Dubeninki   51,26
24 916 Banaszek Przemysław Wasilków   53,05
25 565 Góralczyk Jerzy Warszawa   53,17
26 689 Boroń Bartłomiej Pisz   54,11
27 534 Szczodruch Henryk Toruń   58,01
28 683 Ciborowski Waldemar Pisz 1:03,47
29 105 Palmowski Bogusław3 Szczytno 1:07,22

 

Bieg średni 8 km F – kobiet

  1   71 Maksimowicz Elżbieta Supraśl   34,33
  2 595 Dakowicz Magda UKS „Hubal” Białystok   36,00
  3 794 Urban Dorota UKS „Hubal” Białystok   37,35
  4   80 Kozłowska Katarzyna UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   37,45
  5 668 Pilcicka Agata „Supraślanka” Supraśl   39,12
  6 691 Szlegier Agnieszka Sejny   39,25
  7 670 Leszczyńska Helena „Supraślanka” Supraśl   48,25
  8 667 Pałasz-Piasecka Małgorzata KS Baza Mrągowo   54,01
  9 564 Stańczyk Barbara Zalesie Górne   59,07
10 682 Ciborowska Irena Pisz 1:00,07
11  68 Barnat Elżbieta Malinówka 1:07,04
12  67 Runkiewicz Eugienia Ełk 1:07,11
13  69 Dębowska Danuta Gołdap 1:10,25
14 675 Łachacz Magdalena Szczytno 1:17,58
15 677 Grażyna Saj-Klocek Szczytno 1:19,48
16 671 Kucharczyk Marzena Szczytno 1:20,38
17 673 Bielska Agata Szczytno 1:31,15
18  70 Lubartowicz Jolanta Gołdap 1:35,16
19 678 Czerniawska Grażyna Szczytno 1:38,02

 

Bieg w kat. Szkół Gimnazjalnych rocz. 1989-91 Dystans 4 km F Młodzik M,

  1 185 Wróblewski Michał UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   14,02
  2 656 Rutkowski Paweł UKS „Hubal” Białystok   14,34
  3 288 Mieldzicz Waldemar UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   15,27
  4 198 Jabłonowski Radosław UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   15,37
  5 657 Jóźwicki Aron UKS „Hubal” Białystok   16,37
  6 105 Switaj Artur UKS Żytkiejmy   16,48
  7 189 Zwaliński Mateusz UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   17,02
  8 124 Paulakowski Kamil UKS Dubeninki   17,16
  9 609 Pietraszewski Kamil UKS „Hubal” Białystok   17,42
10 195 Szalecki Krzysztof UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   17,54
11 121 Romanowski Damian UKS Żytkiejmy   18,15
12 316 Chorąży Piotr UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   18,37
13 127 Białowąs Cezary UKS Dubeninki   18,39
14 190 Olizarowicz Paweł UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   18,52
15 315 Cezarek Mateusz KS Baza Mrągowo   18,55
16 133 Bernatowicz Kamil UKS Dubeninki   19,06
17 106 Świtaj Marcin UKS Żytkiejmy   19,08
18 168 Lejtkowski Karol MOS Mońki   19,27
19 655 Markowski Mateusz UKS „Hubal” Białystok   19,28
20 176 Trybułowski Mateusz MOS Moński   19,59
21 660 Pietraszewski Dawid UKS „Hubal” Białystok   20,00
22 151 Janczulewicz Arkadiusz LUKS Krasnogruda   20,07
23 107 Mempisty Artur UKS Żytkiejmy   20,24
24 154 Waszkiewicz Edwin LUKS Krasnogruda   20,37
25 184 Jarmoszko Kamil MOS Mońki   21,09
26 311 Ziemiński Kacper KS Baza Mrągowo   21,35
27 177 Aponowicz Mateusz MOS Mońki   21,39
28 182 Świerzbiński Dawid MOS Mońki   21,40
29 183 Kotowski Dawid MOS Mońki   21,42
30 178 Dybacki Mateusz MOS Mońki   23,09
31 135 Paulakowski Dani9el UKS Dubeninki   23,36

 

Bieg w kat. Szkół Gimnazjalnych rocz. 1989-91 Dystans 4 km F Młodzik K.

  1 310 Gulbierz Urszula Kowale Oleckie   15,42
  2 664 Sawicka Anna UKS „Hubal” Białystok   16,01
  3 409 Bojażyńska Magdalena UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   16,10
  4 404 Romanowicz Emilia UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   16,49
  5 413 Soroka Aneta UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   17,14
  6 411 Poznańska Zofia UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   17,17
  7 661 Markowska Julita UKS „Hubal” Białystok   18,33
  8 527 Bojażyńska Katarzyna UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   19,02
  9 516 Mróz Marta UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   19,18
10 515 Zubrzycka Urszula UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   19,37
11 718 Poznańska Małgorzata UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   19,38
12 550 Śliwska Ewelina UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   20,02
13 532 Kurkowska Joanna UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   20,11
14 546 Kurza Jolanta UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   21,53
15 547 Kłosowska Sylwia UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   22,59
16 418 Ołów Kamila UKS Dubeninki   23,54
17 474 Małacwiej Paulina UKS Dubeninki   24,45
18 513 Kuprianowicz Anna UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   25,49
19 417 Korenkiewicz Dagmara UKS Dubeninki   28,55
20 698 Chrzanowski Adam SG-1 Gołdap   32,10
21 825 Stawikowski Piotr SG-1 Gołdap   32,12
22 697 Rakowski Łukasz SG-1 Gołdap   32,31

 

Bieg w kat. Szkół Podstawowych rocz. 1992 i mł. Dystans 1,5  km F chłopców

Bieg im. Dariusza Mentla

  1 110 Gulbierz Rodosław Kowale Oleckie    5,48
  2 146 Klimko Adrian SP-2 Gołdap    6,22
  3 132 Węgrowski Sebastian MOS Mońki    6,22
  4   84 Nowik Hubert UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    6,24
  5   81 Korzeniewski Piotr UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    6,25
  6   22 Radzewicz Marcin UKS Żytkiejmy    7,01
  7   14 Szczodroński Piotr UKS Żytkiejmy    7,32
  8 102 Głowacki Błażej UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    7,43
  9   86 Szymczuk Rafał UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    7,45
10   92 Rygorczuk Łukasz UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    7,46
11   96 Ciborowski Bastian Pisz    7,50
12   95 Grzegorek Mateusz UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    7,56
13 133 Strzałkowski Tomasz MOS Mońki    7,58
14   83 Puciłowski Hubert UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    8,02
15     9 Smyk Dominik UKS Żytkiejmy    8,16
16 112 Małachwiej Cezary UKS Dubeninki    8,23
17 117 Maciukanis Żywlinas LUKS Krasnogruda    8,25
18 123 Pienkiewicz Rafal LUKS Krasnogruda    8,30
19 125 Kulesza Tomas LUKS Krasnogruda    8,55
20   90 Matulewicz Mateusz UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    8,57
21 138 Kazaniecki Karol SP-3 Gołdap    9,11
22 103 Orański Ilya UKS „Puszcza” ZSS Supraśl    9,49
23   23 Jabłoński Michał UKS Żytkiejmy  10,14
24 136 Małkiński Krzysztof LUKS Krasnogruda  10,23
25 139 Kuśtowski Łukasz SP-3 Gołdap  10,24
26   35 Hucik Kamil UKS Żytkiejmy  10,26
27 131 Wawrzyn Damian SP-3 Gołdap  10,47
28 141 Zalewski Michał SP-3 Gołdap  11,13
29 140 Nawrocki Michał SP-3 Gołdap  11,23
30 127 Pieciukanis Adam LUKS Krasnogruda  12,08
31 134 Pienkiewicz Robert LUKS Krasnogruda  12,26
32 144 Anyst Damian SP-3 Gołdap  12,38
33 180 Izbicki Szymon SP-Jabłońskie  13,06

 

Bieg w kat. Szkół Podstawowych rocz. 1992 i mł. Dystans 1,5  km F chłopców

Bieg im. Dariusza Mentla

  1 116 Koczta Karolina UKS „Hubal” Białystok   6,19
  2 154 Szczebiot Paula UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   6,20
  3 150 Mikłasz Patrycja UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   7,20
  4 151 Kłosowsa Iza UKS „Puszcza” ZSS Supraśl   8,17
  5 167 Kulesza Ewa LUKS Krasnogruda   8,32
  6 168 Kubilis Sylwia LUKS Krasnogruda   8,56
  7 177 Tomczyk Paulina SP-Jabłońskie 11,12
  8 175 Raglis Paulina LUKS Krasnogruda 11,16
  9 181 Bernacka Ewelina UKS „Hubal” Białystok 11,29
10 165 Szbilińska Roksana KS Baza Mrągowo 12,06
11 163 Piasecka Sara KS Baza Mrągowo 12,47
12 170 Raglis Klaudia LUKS Krasnogruda 13,13
13 185 Bernacka Paulina UKS „Hubal” Białystok 13,46

 

Bieg maluchów ur. w 1998 i mł. – dystans 200 m

  1 197 Ciborowski Natan Pisz
  2 147 Pałuska Dawid Gołdap
  3 193 Twarowska Karolina Gołdap
  4 198 Ciborowski Alan Pisz
  5 190 Bagińska Magda Ełk
  6 203 Ciborowska Roksana Pisz
  7 202 Ciborowski Szymon Pisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *