Wyniki: XX Bieg Jaćwingów

20 km F mężczyzn  rocz. 1987 i st.

M-ce Czas Nazwisko i imię Miasto-Klub
1 57:34,2 Ciborowski Damian Pisz
2 59:34,4 Iwanowski Daniel UKS Hubal Białystok
3 1.00:10,6 Kurkowski Maciej UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 1.00:10,6 Piotr Becz IRYD Gołdap
5 1.05:50,2 Paszkowski Hubert Gołdap
6 1.13:07,8 Kulikowski Wojciech UKS Hubal Białystok
7 1.14:44,5 Wiśniewski Andrzej Suwałki
8 1.14:45,7 Twarowski Tadeusz Gołdap
9 1.15:47,3 Okurowski Jerzy Adam UKS Puszcza ZSS Supraśl
10 1.39:24,6 Razin Robert Krasnopol
11 2.09:49,6 Mytych Ryszard Elbląg
12 2.11:59,6 Gabrylewicz Kazimierz Ełk
13 2.20:12,2 Mikulski Grzegorz Garwolin
14 2.21:14,8 Adamik Jan Pruszcz Gdański
16.km  1.39:25,6 Rydzewski Andrzej Białystok
16 km 1.47:30,2 Kupiec Henryk Ełk
16 km 1.51:18,6 Ciborowski Waldemar Pisz

 

20 km F kobiet rocz. 1987 i st.

M-ce Czas Nazwisko i imię Miasto-Klub
1 1.09:10,2 Oleksik Magdalena UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 1.18:01,3 Ciborowska Aneta Pisz

 

8 km F mężczyzn rocz. 1989 i st.

M-ce Czas Nazwisko i imię Miasto-Klub
1 23:25,1 Ejsmond  Piotr UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 23:31,8 Mieldzicz Waldemar UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 23:51,4 Ciborowski Sebastian Pisz
4 24:56,2 Piotrowski Piotr UKS Puszcza ZSS Supraśl
5 25:12,4 Saniuk Sebastian Iryd Gołdap
6 25:19,2 Żamojtuk Daniel PSP Gołdap
7  29:28,7 Paulakowski Kamil UKS Dubeninki
8 29:29,4 Maciejczyk Michał Pisz
9 29:45,8 Pruszyński Krzysztof Gołdap
10 31:38,1 Maliszewski Marcin UKS Żytkiejmy
11 34:50,4 Ostaszewski Krzysztof SG-Gołdap
12 35:47,4 Krygier Mariusz SG-Dubeninki
13 36:40,3 Saniuk Sławomir KPP Gołdap
14 37:58,3 Żyliński Waldemar Suwałki
15 39:45,3 Banaszek Przemysław Wasilków
16 41:38,4 Czrniecki Wojciech LP Supraśl
17 42:05,2 Proniewicki Aleksander Gołdap
18 43:59,2 Skrzypkowski Jacek JW 4808
19 45:20,4 Góralczyk Jerzy Warszawa
20 47:15,2 Krahel Kazimierz Dubeninki
21 54:22,4 Szczodruch Henryk Toruń
22 57:10,3 Muśko Jerzy Ełk
23 1.05:20,3 Szfranko Dariusz Ełk
25 1.07:41,3 Kowalski Mieczysław Warszawa
26 1.20:39,2 Kulikowski Krzysztof Ełk
27 1.52:02,4 Kupczyk Karol Gorzów Wielkopolski

 

8km F  kobiet rocz. 1989 i st.

M-ce Czas Nazwisko i imię Miasto -Klub
1 28:15,1 Soroka Aneta UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 28:48,2. Maksymowicz Elżbieta UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 28:55,2 Maksymowicz Wioleta UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 33:23,1 Ciborowska Gabriela Pisz
5 46:12,3 Ciborowska Irena Pisz
6 1.28:54,2 Muśko Elżbieta Ełk
7 1.28:55,4 Gabrylewicz Mariola Ełk
8 1.43:38,3 Skorek Beata Warszawa
9 1.52:03,2 Kupczyk- Mikulska Barbara Górowo Wielkopolskie
4 km 28:16,4 Żukowska Magda LP Supraśl
4 km 30:12,5 Radzewicz Olga LP Supraśl

 

4 km F chłopców rocz. 1990 – 92

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 11:48,3 Wróblewski Michał UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 12:27,3 Zwoliński Mateusz UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 12:55,3 Szalecki Krzysztof UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 12:58,2 Jabłonowski Radosław UKS Puszcza ZSS Supraśl
5 13:05,1 Zwaliński Jakub UKS Puszcza ZSS Supraśl
6 13:10,3 Świtaj Marcin UKS Żytkiejmy
7 13:15,2 Bernatowicz Kamil UKS Dubeninki
8 13:24,1 Szutko Daniel UKS Jastrząb Kuźnica
9 13:33,4 Słoma Adam UKS Jastrząb Kuźnica
10 13:34,3. Korzeniewski Piotr UKS Puszcza ZSS Supraśl
11 13:57,2 Jóźwicki Aron UKS Hubal B-stok SP-32
12 14:01,3 367
13 14:10,2 Mikłasz Maciej UKS Jastrząb Kuźnica
14 14:12,4. Romanowski Damian UKS Żytkiejmy
15 14:13,8 Biryło Sławomir UKS Jastrząb Kuźnica
16 14:37,2 Pietraszewski Dawid UKS Hubal B-stok SP-32
17 14:37,3 Malczyk Paweł UKS Jastrząb Kuźnica
18 14:42,3 Pankiewicz Tomasz UKS Puszcza ZSS Supraśl
19 14:47,1 Kraczaj Paweł UKS Dubeninki
20 14:49,1 Augustynowicz Wojciech UKS Puszcza ZSS Supraśl
21 15:17,2 Puciłowski Hubert UKS Puszcza ZSS Supraśl
22 15:35,5 Radzewicz Marcin UKS Żytkiejmy
23 15:38,9 Garkowski Łukasz UKS Jastrząb Kuźnica
24 15:48,3 Szuliński Wojciech ZS Grabowo
25 16:08,5 Leusz Marek Kuźnica Białostocka
26 16:15,9 Ohajm Rafał UKS Puszcza ZSS Supraśl
27 16:20,6. Szczodroński Piotr UKS Żytkiejmy
28 16:28,5 Zajczyk Łukasz UKS Jastrząb Kuźnica
29 16:51,3 Twarowski Grzegorz SG-1 Gołdap
30 16:58,3 Ćwikowski Dariusz UKS Jastrząb Kuźnica
31 17:02,7 Bagiński Piotr UKS Żytkiejmy
32 17:38,2 Smyk Dominik UKS Żytkiejmy
33 18:00,6 Słoma Paweł UKS Jastrząb Kuźnica
34 18:14,5 Paulakowski Daniel UKS Dubeninki
35 18:31,7 Klimasara Artur LUKS Krasnogruda
36 18:41,4 Szuliński Patryk ZS Grabowo
37 19:00,6 Siemieńczuk Marcin UKS Jastrząb Kuźnica
38 20:28,3 Babinko Mateusz UKS Jastrząb Kuźnica
39 21:32,9 Margiewicz Adrian LUKS Krasnogruda
40 21:40,7 Grudziński Marcin SG-1 Gołdap
41 22:07.3 Jurewicz Przemysław SG-1 Gołdap
42 24:07,3 Wawrzyn Damian SG-1 Gołdap
43 26:50,4 Kujawski Adrian Kuźnica Białostocka

 

4 km F  dziewcząt rocz. 1990-92

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 13:24,8 Romanowicz Emilja UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 13:25,6 Sawicka Anna UKS Hubal B-stok SP-32
3 14:04,7 Markowska Julita UKS Hubal B-stok SP-32
4 14:05,2 Żynel Paulina UKS Puszcza ZSS Supraśl
5 14:14,7 Zubrzycka Urszula UKS Puszcza ZSS Supraśl
6 14:39,8 Poznańska Małgorzata UKS Puszcza ZSS Supraśl
7 14:44,3. Szczebiot Paula UKS Puszcza ZSS Supraśl
8 14:48,7 Galbierz Urszula Kowale Oleckie
9 14:57,9 Kurza Jolanta UKS Puszcza ZSS Supraśl
10 15:14,9 Mróz Marta UKS Puszcza ZSS Supraśl
11 15:27,7 Koczta Karolina UKS Hubal B-stok SP-32
12 15:29,6 Kurkowska Joanna UKS Puszcza ZSS Supraśl
13 15:32,7 Miklasz Patrycja UKS Puszcza ZSS Supraśl
14 15:55,5 Hołownia Karolina UKS Puszcza ZSS Supraśl
15 16:18,4 Wasilewska Emilia UKS Hubal B-stok SP-32
16 17:01,8 Śliwińska Ewelina UKS Puszcza ZSS Supraśl
17 17:50,2 Kłosowska Sylwia UKS Puszcza ZSS Supraśl
18 18:40,7 Gryc Ewelina UKS Puszcza ZSS Supraśl
19 18:45,5 Ołów Kamila UKS Dubeninki
20 18:46,9 Klimko Patrycja SG-1 Gołdap
21 19:03,8 Kuprianowicz Anna UKS Puszcza ZSS Supraśl
22 19:04,6 Malczyk Marta UKS Jastrząb Kuźnica
23 19:50,4 Sylwester Stefania UKS Jastrząb Kuźnica
24 22:55,8 Małachwiej Paulina UKS Dubeninki
25 24:40,6 Bernatowicz Klaudia SG-1 Gołdap
26 24:50,6 Biryło Krystyna UKS Jastrząb Kuźnica
27 25:05,7 Tomczyk Paulina SG-1 Gołdap

 

1,5 km F chłopców rocz. 1993 i mł.

M-ce Czas. Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 5:13,3 Galbierz Radosław Kowale Oleckie
2 5:21,4 Klimko Adrian SP-2 Gołdap
3 5:22,2 Nowik Hubert UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 5:44,8 Rygorczuk Łukasz UKS Puszcza ZSS Supraśl
5 5:45,2 Ciborowski Bastian GZS Pisz
6 5:45,3 Matulewicz Mateusz UKS Puszcza ZSS Supraśl
7 5:59,4 Chomczyk Kamil UKS Puszcza ZSS Supraśl
8 6:16,2 Pawłowski Piotr UKS Jastrząb Kuźnica
9 6:20,2 Pienkiewicz Rafał LUKS Krasnogruda
10 6:21,4 Zakała Adrian UKS Hubal B-stok SP-32
11 6:22,1 Janowski Kacper UKS Hubal B-stok SP-32
12 6:26,4 Jabłoński Michał UKS Żytkiejmy
13 6:28,6 Garkowski Michał UKS Jastrząb Kuźnica
14 6:32,5 Korzeniewski Sławomir UKS Puszcza ZSS Supraśl
15 6:47,3 Kulesza Tomas LUKS Krasnogruda
16 6:48,2 Oranski Ilya UKS Puszcza ZSS Supraśl
17 6:58,4 Matowicki Patryk UKS Puszcza ZSS Supraśl
18 6:58,6 Łoś Kacper UKS Hubal B-stok SP-32
19 7:03,6 Nowacki Damian UKS Żytkiejmy
20 7:10,3 Szoka Mateusz UKS Jastrząb Kuźnica
21 7:28,4 Babinko Karol UKS Jastrząb Kuźnica
22 7:32,2 Twarowski Tomasz SP-2 Gołdap
23 7:32,6 Pruszyński Michał UKS Trójka Gołdap
24 7:33,3 Hucik Kamil UKS Żytkiejmy
25 7:33,2 Karczewski Konrad UKS Puszcza ZSS Supraśl
26 8:07,3 Łoszczyński Michał Kuźnica Białostocka
27 8:12,3 Pawłowski Tomasz UKS Jastrząb Kuźnica
28 8:421,5 Jurkojć Mariusz UKS Żytkiejmy
29 9:17,3 Ciborowski Natan GZS Pisz
30 9:49,4 Bagiński Krystian UKS Żytkiejmy
31 9:53,5 Ciszewski Przemysław UKS Trójka Gołdap
32 9:54,2 Pojawis Kacper UKS Żytkiejmy
33 10:02,4 Izbicki Szymon SP-Jabłońskie
34 10:10,6 Boczek Piotr UKS Żytkiejmy
35 10:19,6 Napierski Marcin UKS Trójka Gołdap
36 10:37,2 Śmigiel Michał Gołdap
37 11:00,6 Szulc Joel UKS Trójka Gołdap
38 11:36,2 Maciejczyk Mateusz Pisz
39 12:08,4 Szułczyński Emil UKS Trójka Gołdap
40 12:56,2 Dustin Hawerman Stankuny
41 13:55,6 Karewl Maciej UKS Trójka Gołdap

 

1,5 km F dziewcząt rocz. 1993 i mł.

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 6:23,5 Kłosowska Iza UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 6:42,5 Lisowska Iga UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 6:44,2 Czaban Adrianna UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 6:50,3 Skowrońska Olga UKS Hubal B-stok SP-32
5 7:05,2 Pankiewicz Monika UKS Puszcza ZSS Supraśl
6 7:24,6 Cylwik Agnieszka UKS Puszcza ZSS Supraśl
7 7:30,4 Piotrowska Justyna UKS Hubal B-stok SP-32
8 7:30,2 Siwek Magdalena UKS Puszcza ZSS Supraśl
9 7:32,6 Żamojda Katarzyna UKS Puszcza ZSS Supraśl
10 7:33,7 Mikłasz Gabriela UKS Puszcza ZSS Supraśl
11 7:73,5 Augustynowicz Natalia UKS Puszcza ZSS Supraśl
12 8:13,2 Konopko Daria UKS Hubal B-stok SP-32
13 8:34,2 Ohajm Marta UKS Puszcza ZSS Supraśl
14 8:57,3 Ołowniuk Ola UKS Trójka Gołdap
15 9:32,2 Rynasiewicz Kaja ZS Grabowo
16 10:24,6 Malijonis Małgorzata UKS Trójka Gołdap
17 10:51,2. Fiedorowicz Barbara UKS Trójka Gołdap
18 11:51,3 Leoniak Gosia UKS Trójka Gołdap
19 12:42,4 Twarowska Karolina SP-2 Gołdap
20    15:20,0 Ostasze3wska Joanna SP-1 Gołdap

 

1,5 km dzieci z SOS-W Gołdap

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 9:20,1 Placek Paweł SOS- W –-Gołdap
2 11:45,6 Grinda Karina SOS -W – Gołdap
3 12:44,2 Bednarek Emilia SOS – W–Gołdap

 


Sprinty Narciarskie Dystans 1500 m Kobiet i Mężczyzn

Kwalifikacje 1500 m kobiet –  start indywidualny co 30 sek.

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 5:19,7 Bojarzyńska Magdalena UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 5:22,3 Romanowicz Emilia UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 5:26,8 Zubrzycka Urszula UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 6:05,5 Ciborowska Aneta Pisz
5 6:21,7 Ciborowska Gabriela Pisz
6 6:40,2 Leszczyńska Helena UKS Puszcza ZSS Supraśl
7 6:48,9 Ołów Kamila UKS Dubeninki
8 9:15,9 Ciborowska Irena Pisz

 

Kwalifikacje 1500 m mężczyzn – start indywidualny co 30 sek.

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 4:10,3 Ciborowski Damian Pisz
2 4:30,5 Kurkowski Maciej UKS Puszcz ZSS Supraśl
3 4:33,9 Becz Piotr IRYD Gołdap
4 4:36,4 Wróblewski Michał UKS Puszcz ZSS Supraśl
5 4:36,7 Ciborowski Sebastian Pisz
6 4:42,1 Paszkowski Hubert Gołdap
7 4:47,7 Zwaliński Mateusz UKS Puszcz ZSS Supraśl
8 4:54,4 Żamojtuk Daniel PSP Gołdap
9 4:54,8 Piotrowski Piotr UKS Puszcz ZSS Supraśl
10 5:09,4 Jabłonowski Radosław UKS Puszcz ZSS Supraśl
11 5:12,1 Saniuk Sebastian IRYD Gołdap
12 5:34,7 Niewulis Adam Szeszki
13 6:00,8 Ciborowski Bastian Pisz
14 6:35,8 Saniuk Sławomir KPP Gołdap
15 8:04,3 Proniewicki Aleksander Gołdap
16 8:10,8 Ostaszewski Krzysztof SG-Gołdap
17 9:21,6 Ciborowski Waldemar Pisz

 

Ćwierćfinał mężczyzn 1500 m F

Grupa I

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 4:30,6 Ciborowski Damian Pisz
2 4:45,8 Piotrowski Piotr UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 5:00,7 Żamojtuk Daniel PSP Gołdap
4 8:05,2 Ostaszewski Krzysztof SG-Gołdap

 

Grupa II

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 4:39,2 Wróblewski Michał UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 4:40,2 Ciborowski Sebastian Pisz
3 5:50,3 Ciborowski Bastian Pisz
4 5:51,0 Niewulis Adam Szeszki

 

Grupa III

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 5:14,2 Kurkowski Maciej UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 5:17,9 Zwaliński Mateusz UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 5:20,2 Jabłonowski Radosław UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 7:45,2 Proniewicki Aleksander Gołdap

 

Grupa IV

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 4:42,7 Becz Piotr IRYD Gołdap
2 4:46,6 Paszkowski Hubert Gołdap
3 4:50,0 Saniuk Sebastian IRYD Gołdap
4 6:29,4 Kaniuk Sławomir KPP Gołdap

 

Półfinał Kobiet 1500 m F

Grupa I

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 5:30,9 Bojarzyńska Magdalena UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 6:00,8 Ciborowska Aneta Pisz
3 6:03,6 Ciborowska Gabriela Pisz
4 9:16,7 Ciborowska Irena Pisz

 

Grupa II

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 5:43,0 Romanowicz Emilia UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 5:44,7 Zubrzycka Urszula UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 6:38,0 Leszczyńska Helena UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 6:55,3 Ołów Kamila UKS Dubeninki

 

Półfinał Mężczyzn 1500 m F

Grupa I

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 4:20,3 Ciborowski Damian Pisz
2 4:43,1 Wróblewski Michał UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 4:49,4 Zwaliński Mateusz UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 4:56,3 Paszkowski Hubert Gołdap

 

Grupa II

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 4:33,5 Becz Piotr IRYD Gołdap
2 4:34,0 Kurkowski Maciej UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 4:34,6 Ciborowski Sebastian Pisz
4 4:35,2 Piotrowski Piotr UKS Puszcza ZSS Supraśl

 

Finał Kobiet 1500 m F

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 5:08,8 Bojarzyńska Magdalena UKS Puszcza ZSS Supraśl
2 5:16,2 Romanowicz Emilia UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 5:25,2 Zubrzycka Urszula UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 6:04,8 Ciborowska Aneta Pisz

 

Finał Mężczyzn 1500 m F

M-ce Czas Nazwisko i imię Klub-szkoła
1 4:12,5 Ciborowski Damian Pisz
2 4:20,3 Kurkowski Maciej UKS Puszcza ZSS Supraśl
3 4:30,5 Wróblewski Michał UKS Puszcza ZSS Supraśl
4 4:35,0 Becz Piotr IRYD  Gołdap

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *