Wyniki: XXI Bieg Jaćwingów

1500 m chłopców SP rocz. 1994 i mł.

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1 16 Klimko Adrian Gołdap 5:42
2 18 Zakała Adrian UKS Hubal B-stok 5:43
3 31 Chomczyk Kamil UKS Puszcza Supraśl 5:45
4 32 Orański Ilya UKS Puszcza Supraśl 5:58
5 30 Korzeniewski Sławomir UKS Puszcza Supraśl 6:01
6 47 Pawłowski Piotr UKS Jastrząb Kuźnica 6:27
7 17 Janowski Kacper UKS Hubal B-stok 6:50
8 6 Bienkiewicz Rafał LUKS Krasnogruda 7:01
9 51 Babinko Karol UKS Jastrząb Kuźnica 7:15
10 33 Hermanowski Piotr UKS Puszcza Supraśl 7:31
11 37 Gwoździej Paweł UKS Puszcza Supraśl 7:40
12 36 Karczewski Kondrat UKS Puszcza Supraśl 7:44
13 3 Hucik Kamil UKS Żytkiejmy 7:53
14 50 Szoka Mateusz UKS Jastrząb Kuźnica 7:55
15 8 Raglis Paweł LUKS Krasnogruda 8:06
16 48 Pawłowski Tomasz UKJS Jastrząb Kużnica 8:12
17 38 Bogdanowicz Paweł UKS Puszcza Supraśl 8:19
18 7 Małkiński Krzysztof LUKS Krasnogruda 8:27
19 34 Motowicki Patryk UKS Puszcza Supraśl 8:29
20 42 Janiszewski Tomasz UKS Puszcza Supraśl 8:43
21 39 Baranowski Krystian UKS Puszcza Supraśl 8:53
22 20 Szczurko Tomasz UKS Hubal B-stok 8:59
23 10 Wawrzyniak Wojciech Ostrów Wielkopolski 9:02
24 40 Zemło Radosław UKS Puszcza Supraśl 9:17
25 35 Świątek Gniewko UKS Puszcza Supraśl 9:31
26 2 Babiński Krystian UKS Żytkiejmy 9:32
27 14 Ciborowski Natan Pisz 9:41
28 25 Piórecki Przemysław UKS Hubal B –stok 9:48
29 41 Polak Kamil UKS Puszcza Supraśl 9:57
30 26 Koczta Jakub UKS Hubal B-śtok 10:07
31 19 Malinowski Wojciech UKS Hubal B-stok 10:19
32 46 Brdoń Mateusz GLUKS Miazga Brójce 10:41
33 5 Jurkojć Mariusz UKS Żytkiejmy 10:50
34 49 Cwiklewski Daniel UKS Jastrząb Kuźnica 10:52
35 11 Ciborowski Alan Pisz 10:55
36 29 Popławski Karol UKS Hubal Białystok 12:05
37 22 Gołek Maciej UKS Hubal B-stok 12:26
38 44 Kopa Adam GLKS Miazga Brójce
39 45 Paluch Piotr GLKS Miazga Brójce
40 12 Ciborowski Damian Pisz
41 13 Ciborowski Hubert Pisz
42 15 Maciejczyk Mateusz Pisz

 

1500 m dziewcząt SP rocz. 1994 i mł.

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1 61 Skowrońska Olga UKS Hubal B-stok 6:53
2 72 urnia Katarzyna UKS Puszcza Supraśl 7:27
3 63 Piotrowska Justyna UKS Hubal Białystok 8:01
4 71 Mokłasz Gabriela UKS Puszcza Supraśl 8:03
5 73 Augustynowicz Natalia UKS Puszcza Supraśl 8:20
6 66 Rzepniewska Aneta UKS Hubal Białystok 8:23
7 74 Nejfeld Gabriela UKS Puszcza Supraśl 8:28
8 80 Ołowniuk Aleksandra SP-3 Gołdap 8:32
9 62 Musialik Maja UKS Hubal B-stok 9:06
10 75 Twarowska Karolina SP-2 Gołdap 9:42
11 65 Dakowicz Agata UKS Hubal B-stok 10:24
12 67 Bielska Ewa UKS Puszcza Supraśl 11:16
13 64 Leśniewska Aleksandra UKS Hubal B-stok 11:29
14 79 Makświej Izabela UKS Hubal B-stok 13:10
15 69 Sokołowska Krystyna UKS Puszcza Supraśl 13:11
16 56 Piasta Agata GLKS Miazga Brójce
17 82 Ostaszewska Joanna SP-1 Gołdap
18 68 Makosz Urszula UKS Puszcza Supraśl

 

4000 m chłopców SG rocz. 1991-94

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1 110 Szutko Dabiel UKS Jastrząb Kuźnica 13:04
2 117 Pawłowski Jan Paweł UKS Jastrząb Kuźnica 13:30
3 125 Korzeniewski Piotr UKS Puszcza Supraśl 13:46
4 122 Zwaliński Mateusz UKS Puszcza Supraśl 14:28
5 116 Woronowicz Damian UKS Jastrząb Kuźnica 14:29
6 112 ikłasz Maciej UKS Jastrząb Kuźnica 14:41
7 111 Biryło Sławomir UKS Jastrząb Kuźnica 14:50
8 121 Szalecki Krzysztof UKS Puszcza Supraśl 14:54
9 101 Romanowski Damian UKS Żytkiejmy 15:09
10 126 Jabłonowski Patryk UKS Puszcza Supraśl 15:15
11 123 Olizarowicz Paweł UKS Puszcza Supraśl 15:24
12 124 Pankiewicz Tomasz UKS Puszcza Supraśl 15:59
13 102 Świtaj Marcin UKS Żytkiejmy 16:05
14 127 Puciłowski Hubert UKS Puszcza Supraśl 16:54
15 109 Pietraszewski Dawid UKS Hubal B-stok 17:02
16 128 Augustynowicz Wojciech UKS Puszcza Supraśl 17:12
17 129 Głowacki Błażej UKS Puszcza Supraśl 17:16
18 141 Łęgocki Tomasz GLKS Miazga Brójce 17:28
19 103 Nowacki Damian UKS Żytkiejmy 17:28
20 135 Kusztelak Andrzej SG-1 Gołdap UKS Łoś 17:37
21 145 Wileński Mateusz GLKS Miazga Brójce 18:07
22 140 Piech Aleksander GLKS Miazga Brójce 18:15
23 108 Margiewicz Adrian LUKS Krasnogruda 18:15
24 113 Ćwiklewski Dariusz UKS Jastrząb Kuźnica 18:34
25 107 Pruszyński Michał Gołdap 18:35
26 133 Rygorczuk Łukasz UKS Puszcza Supraśl 18:40
27 115 Leusz Marek UKS Jastrząb Kuźnica 19:20
28 114 Siemieńczuk Marcin UKS Jastrząb Kuźnica 19:29
29 138 Twarowski Tomasz SG-1 Gołdap 20:38
30 118 Babinko Mateusz UKS Jastrząb Kuźnica 20:39
31 104 Jabłoński Michał UKS Żytkiejmy 21:37
32 136 Nawrocki Michał SG-1 Gołdap UKS Łoś 22:18
33 144 Lasota Szymon GLKS Miazga Brójce 22:44
34 137 Krupiński Bartosz SG-1 Gołdap UKS Łoś 23:08
35 119 Garkowski Łukasz UKS Jastrząb Kuźnica 25:25
36 143 Jeziorski Kamil GLKS Miazga Brójce 27:42
37 105 Baćkun Łukasz SG-1 Gołdap UKS Łoś 28:15

 

4000 m dziewcząt SG rocz. 1991-93

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1 173 Szczebiot Paula UKS Puszcza Supraśl 16:07
2 172 ikłasz Patrycja UKS Puszcza Supraśl 16:11
3 178 Cylwik Agnieszka UKS Puszcza Supraśl 16:33
4 171 Poznańska Małgorzata UKS Puszcza Supraśl 16:50
5 163 Koczta Karolina UKS Hubal B-stok 17:28
6 162 Markowska Julita UKS Hubal B-stok 18:15
7 175 Gryc Ewelina UKS Puszcza Supraśl 18:18
8 164 Wasilewska Emilia UKS Hubal Białystok 19:06
9 177 Kłosowska Izabela UKS Puszcza Supraśl 19:20
10 174 Roczniak Katarzyna UKS Puszcza Supraśl 19:25
11 161 Klimko Patrycja SG-1 Gołdap UKS Łoś 20:57
12 165 Malczyk Marta UKS Jastrząb Kuźnica 21:17
13 176 Piotrowska Dorota UKS Puszcza Supraśl 21:34
14 166 Biryło Krystyna UKS Jastrząb Kuźnica 26:28
15 168 Malczyk Ula UKS Jastrząb Kuźnica 29:00
16 169 Bohdan Klaudia UKS Jastrząb Kuźnica 29:11
17 167 Woronowicz Sylwia UKS Jastrząb Kuźnica 31:20
18 179 Normantowicz Joanna UKS Puszcza Supraśl 31:22
19 170 Staranowicz Brygida SG-1 Gołdap UKS Łoś 32:20

 

8 kmF mężczyzn 

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Miasto-Klub Czas
1 245 Mieldzicz Waldemar UKS Puszcza Supraśl 27:57
2 235 Ciborowski Sebastian Pisz 28:57
3 244 Saniuk Sebastian Iryd Gołdap 29:55
4 246 Jabłonkowski Radosłąw UKS Puszcza Supraśl 30:55
5 229 Pruszyński Krzysztof JW. Gołdap 31:00
6 239 Kułąk Tomasz UKS Jastrząb Kuźnica 31:00
7 240 Słoma Adam UKS Jastrząb Kuźnica 31:39
8 87 Sienkiewicz Dawid Supraślanka Supraśl 32:05
9 230 Krygier Mariusz Dubeninki 32:16
10 247 Zwaliński Jakub UKS Puszcza Supraśl 32:29
11 81 Ostaszewski Krzysztof SG Gołdap 32:32
12 241 Malczyk Paweł UKS Jastrząb Kuźnica 34:23
13 218 Paulakowski Kamil Dubeninki 35:30
14 243 Saniuk Sławomir KPP Gołdap 38:39
15 249 Wiliński Mateusz GLKS Miazga Grójce 39:14
16 86 Bernatowicz Kamil Białowieża 39:55
17 225 Żyliński Waldemar Suwałki 39:56
18 201 Bączyk Piotr ! 40:35
19 237 Boroń Bartłomiej Pisz 41:29
20 85 Dakowicz Grzegorz UKS Hubal B-stok 43:28
21 224 Banaszek Przemysław Wasilków 45:46
22 217 Dzierzgowski Wiesław Szczytno 46:26
23 233 Muśko Jerzy Ełk 48:10
24 220 Lasota Szymon GLKS Miazga Brójec 48:35
25 221 Wróbel Jerzy Grądy 49:32
25 59 Krahel Kazimierz Dubeninki 49:31
26 248 Wawrzyniak Wojciech Ostrów   Wielkopolski 49:51
27 43 Stankiewicz Jakub Sejny 49:52
28 226 Gościński Maciej Suwałki 52:06
29 83 Gniady Andrzej Sejny 56:44
30 219 Szczodruch Henryk Toruń 57:21
31 213 Stankiewicz Dariusz Sejny 59:18
32 223 Giaro Marcin Ełk 1.00:12
33 274 Kupiec Henryk Ełk 1.01:11
34 27 Szymański Łukasz Pisz 1.02:37
35 222 Łapuć Edmund Białystok 1.14:42
36 250 Jeziorski Kamil GLKS Miazga Brójce 1.17:21
37 232 Kulikowski Krzysztof Ełk 1.32:15
39 228 Czarnowski Jędrzej NOŚ Nowosiłki 1.39:00

 

8 kmF kobiet

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Miasto-Klub Czas
1 208 Romanowicz Emilia UKS Puszcza Supraśl 30:42
2 207 Makksimowicz Wioletta UKS Puszcza Supraśl 33:46
3 211 Mróz Marta UKS Puszcza Supraśl 34:33
4 90 Leszczyńska Joanna Supraślanka Supraśl 34:47
5 209 Żylne Paulina UKS Puszcza Supraśl 37:26
6 212 Ciborowska Gabriela Pisz 40:15
7 84 Dakowicz Magda UKS Hubal B-stok 42:40
8 88 Bojarzyńska Katarzyna Supraślanka Supraśl 42:55
9 216 Leszczyńska Helena Supraślanka Supraśl 43:49
10 203 Kolenda Anna Ełk 48:12
11 202 Muśko Elżbieta Ełk 48:15
12 89 Kuprianowicz Anna Supraślanka Supraśl 54:57
13 215 Biźiuk Halina Szczytno 1.05:21
14 214 Klocek Grażyna Szczytno 1.18:35
15 204 Ciborowska Irena Pisz 1.21:11
16 206 Przesławska Katarzyna Pisz 1.32:40
17 60 Eliasz Agnieszka Ełk 1.36:32

 

20 kmF mężczyzn

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Miasto-Klub Czas
1 25 Iwanowski Daniel UKS Hubal B-stok 1.04:05
2 251 Ciborowski Damian Pisz 1.05:16
3 284 Becz Piotr Iryda Gołdap 1.08:30
4 256 Kurkowski Maciej UKS Puszcza Supraśl 1.08:31
5 257 Piotrkowski Piotr UKS Puszcza Supraśl 1.09:47
6 252 Paszkowski Hubert Gołdap 1.10:11
7 278 Karniłówicz Witold JW. Gołdap 1.11:35
8 260 Żamojtuk Daniel JRG PSP Gołdap 1.16:23
9 277 Wawrzyniak Bogusław Ostrów Wielkopolski 1.28:00
10 275 Okurowski Adam  Puszcza Supraśl 1.33:42
11 281 Twarowski Tadeusz Gołdap 1.34:33
12 259 Łęgocki Tomasz GLKS Miazga Brójce 1.37:06
13 258 Piech Aleksander GLKS Miazga Brójce 1.39:06
14 282 Piasta Paweł GLKS Miazga Brójce 1.47:06
15 279 Gruchała Andrzej GLKS Miazga Brójce 1.54:16
16 273 Piech Jarosław GLKS Miazga Brójce 1.59:29
17 280 Łęgocki Roman GLKS Miazga Brójce 2.08:31
18 272 Zdroik Przemysław Góra Kalwaria 2.18:15

 

20 kmF kobiet

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Miasto-Klub Czas
1 294 Sawicka Anna UKS Hubal B-stok 1.22:31
2 295 Soroka Aneta UKS Puszcza Supraśl 1.24:05
3 300 Zubrzycka Urszula Supraślanka Supraśl 1.24:51
4 296 Bojarzyńska Magdalena UKS Puszcza Supraśl 1.28:16
5 293 Pilicka Agata Supraślanka Supraśl 1.34:55
6 292 Ciborowska Aneta Pisz 1.39:06
7 297 Piasta Gabriela GLKS Miazga Brójce 1.54:16
8 291 Bączyk Katarzyna Łódź 1.56:04
9 298 Agier Natalia GLKS Miazga Brójce 2.08:06

 

200 m dziewcząt rocz. 2000 i mł.

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas

 

200 m chłopców rocz. 2000 i mł.

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1

 

200 m chłopców Specjalna Olimpiada Polska

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1 195 Pawelski Rafał
2 194 Pawelski Dawid
3 193 Górzewski Cezary
4 196 Talksdorf Rafał
5 192 Cichaczewski Michał

 

1500 m chłopców Specjalna Olimpiada Polska

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1 92 Turniak Krzysztof
2 93 Turnaik Jerzy
3 94 Woroniecki Jacek
4 96 Rusiecki Józef
5 91 Romanowski Mariusz
6 98 Wegner Cezary
7 95 Woroniecki Grzegorz
8 99 Kozłowski Mikołaj 28:45

 

4000 m chłopców Specjalna Olimpiada Polska

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1 200 Koźic Daniel 27:07
2 198 Boniek Ireneusz
3 199 Klonowski Marcin

 

Sprint Mężczyzn – 1000mF Kwalifikacje

M-ce Nr.start. Nazwisko i imię Szkoła-Klub Czas
1

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *