Zapisy na Bieg Jaćwingów 2015

Wyślij przekaz informacyjny:

[button style=”btn-default btn-lg” type=”link” target=”false” title=”Zapisy na Bieg Jaćwingów 2015″ link=”https://egoldap.pl/ezgloszenia/imprezy/pokazszczegoly/1411″]

Ruszyły zapisy na XXVII Narciarski Bieg Jaćwingów w Gołdapi. W piątek 23 stycznia o godzinie 16:00 narciarze spotkają się przy Promenadzie Zdrojowej gdzie odbędą się Biegi Indywidualne OPEN K i M (co 30 sek.) W sobotę nastąpi otwarcie XXVII Narciarskiego Biegu Jaćwingów i w tym dniu narciarze wystartują na 4 dystansach stylem klasycznym na 22 km z podziałem na kategorie wiekowe, 11 km oraz 5,5 i 5 km . W ostatnim dniu tego pięknego sportowego święta narciarze wystartują w Biegu Głównym na 20 km stylem dowolnym z podziałem na kategorie wiekowe i na 10 km również stylem dowolnym. Na zakończenie zawodów odbędzie się Bieg im. Dariusza Mentla na 3 km stylem dowolnym rocz.2002 i mł.

Warto odwiedzić Gołdap i wystartować w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym i rekreacyjnym, poznać miejsce bardzo urokliwe i przyjazne. Warto wziąć udział w biegu narciarskim w jedynym uzdrowisku na Warmii i Mazurach.

bieg-jaćwingó-2015-nowe1-724x1024

Wyślij przekaz informacyjny:

4 myśli w temacie “Zapisy na Bieg Jaćwingów 2015

  1. Nie mogę się zarejestrować, mimo, tego że podaję hasło zgodne formatem z instrukcją, proszę o odpowiedź, pozdrawiam
    gmoroz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *